HAPŠENJE U BOGATIĆU: Muškarac osumnjičen da je unajmljen da baci bombu na privatnu kuću
PRIPADNICI policije u Bogatiću, uhapsili su M.M. (62) iz Šapca, zbog sumnje da je počinio krivična dela podstrekavanje na izazivanje opšte opasnosti i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.

Foto Ilustracija
Policija je uhapsila i S.S. (42) iz Šapca, zbog sumnje da je izvršio krivična dela izazivanje opšte opasnosti i nedozvoljena proizvodnja, držanje, nošenje i promet oružja i eksplozivnih materija.
Kako se navodi u policijskom saopštenju, M.M. se sumnjiči da je, u aprilu prošle godine, unajmio S.S. da baci eksplozivnu napravu na kuću 52-godišnjeg muškarca iz okoline Bogatića.
Tom prilikom niko nije povređen, a oštećena je fasada na kući. Osumnjičeni su, uz krivičnu prijavu, privedeni Višem javnom tužilaštvu u Šapcu.
Preporučujemo

UHAPŠENI SA AMFETAMINOM I MARIHUANOM Dvojica Leskovčana iza rešetaka, zaplenjena droga
26. 10. 2020. u 14:51

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

TUNEL OD RUSIJE DO AMERIKE: Ispod mora, dugačak 112 KM - ideja stara, novi PREDLOG - već ga zovu "Putin-Tramp" (VIDEO)
MOŽDA zvuči neverovatno, ali jedna davnašnja, pomalo neobična ideja ponovo je oživela.
18. 10. 2025. u 12:51
Komentari (0)