DETALJI TRAGEDIJE KOD ŠAPCA: Starica se ugušila od dima - jedan detalj baca sumnju na uzrok požara!
MARIJA P. (81) iz Lojanica kod Šapca, stradala je u požaru koji je zahvatio deo kuće u kojoj je živela sama.

Petar Milošević
Prema nezvaničnim informacijama, nesrećna starica se ugušila od dima kada se, kako se pretpostavlja, zapalio šporet na drva ili rešo koji je bio uključen.
Vatra se za kratko vreme proširila na ostatak kuće i krovnu konstrukciju koja se u potpunosti urušila.
Komšije kažu da je poslednjih meseci baka bila bolesna i patila od demenice. Kako kaže komšija Veran Pavličević, ona je bila u srednjem odeljenju.
- Na nju se srušilo sve, izgorela i kuća i sve - kaže on.
Ilonka Popović komšinica navodi da je rešo uključen.
- Kažu da se neki vosak topio na rešou. To je sve nezvanično, šta je bio razlog ne znam. Ona je u srednjoj prostoriji gde je bio rešo, sumnjaju na instalacije, ne znaju šta je razlog - objašnjava.
(Pink)

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)