PLJAČKALI KUĆE I CRKVE Hapšenje u Leskovcu zbog krađe humanitarnih priloga
16. 11. 2020. u 15:55
PRIPADNICI leskovačke policije uhapsili su A. S. (31) iz Leskovca, dok su protiv pedesetpetogodišnjeg i pedesetdevetogodišnjeg muškarca podneli krivične prijave, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili dva krivična dela teška krađa i šest krivičnih dela krađa.
Povezane vesti
Leskovčanin uhapšen zbog droge: Policija pronašla marihuanu na parceli u Lebanu
Pripadnici policije u Leskovcu uhapsili su J.Z.(30) iz ovog grada zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga.
17. 04. 2026. u 14:52
HAPŠENJE U LESKOVCU: Bivša direktorka i zaposleni u Ustanovi za odrasle i stare osumnjičeni za zloupotrebe
U NASTAVKU borbe protiv korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Odeljenja za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Posebnim odeljenjem za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Nišu, uhapsili su G. S. (1961), bivšu direktorku Ustanove za odrasle i starije u Leskovcu i D. Đ. (1976), rukovodioca u ovoj Ustanovi, zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili produženo krivično delo zloupotreba službenog položaja.
10. 02. 2026. u 18:07
Najnovije iz rubrike
MNOGO POSLA ZA HITNU POMOĆ: Brojne intervencije zbog hipertenzičara i hroničnih bolesnika
PROTEKLE noći ekipe Hitne pomoći obavile su veliki broj intervencija zbog hipertenzičara i hroničnih bolesnika, rečeno je Tanjugu iz Hitne pomoći.
19. 05. 2026. u 07:12
TRUDNOJ SUPRUZI ODALI DETALJE "PREVARE", ŽENA POKUŠALA SAMOUBISTVO: Čačanin tužio beogradski hotel, a razlog je skandalozan
NESVAKIDAŠNjI sudski spor pokrenut je pred Osnovnim sudom u Čačku, gde je jedan meštanin (44) podneo tužbu protiv prestoničkog hotela čije je osoblje njegovoj supruzi poslalo kompletne podatke, video-snimke i fotografije o njegovom noćenju u apartmanu.
19. 05. 2026. u 07:00
"UDOVICI" 20 GODINA ROBIJE: Srećku Milenkoviću izrečena kazna doživotnog zatvora za ubistvo Dejana Paunovića kod Majdanpeka
Viši sud u Zaječaru, nakon trogodišnjeg postupka, izrekao je presudu okrivljenima za ubistvo rudara Dejana Paunovića iz Klokočevca kod Majdanpeka, zločina koji je od samog početka potresao javnost zbog načina na koji je izvršen i uloge ljudi iz njegovog najbližeg okruženja.
18. 05. 2026. u 21:44
ĐURANA PITALI O BOSKETU I BAJI: U nastavku istrage o nestanku i ubistvu Aleksandra Nešovića iskaz dao bivši načelnik UKP
PO nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, koje vodi istragu o nestanku Aleksandra Nešovića Baje, za koga se osnovano sumnja da je ubijen, danas je u svojstvu građana saslušan i policijski službenik Nemanja Đuran, bivši načelnik UKP.
18. 05. 2026. u 21:20
"NIJE OVO DOBRO ZA POLICIJU, ALI SVI ĆE ODGOVARATI": Vasiljević o ubistvu Aleksandra Nešovića na Senjaku
DIREKTOR policije Dragan Vasiljević večeras je u Dnevniku na RTS govorio o slučaju ubistva Aleksandra Nešovića 12. maja u restoranu na Senjaku.
18. 05. 2026. u 20:54
Komentari (0)