ČETIRI GRAMA MARIHUANE, TRI GODINE ZATVORA: Lokalni diler se nagodio sa Višim tužilaštvom

В.Н.

20. 11. 2020. u 11:41

Novopazarac I.M. (33) pravosnažno je osuđen na tri godine zatvora zbog prodaje nešto više od četiri grama marihuane, saznaju Večernje novosti.

ЧЕТИРИ ГРАМА МАРИХУАНЕ, ТРИ ГОДИНЕ ЗАТВОРА: Локални дилер се нагодио са Вишим тужилаштвом

Foto AP

On se nagodio sa Višim tužilaštvom i zaključio sporazum o priznanju krivičnog dela neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

Sporazum je prihvatio i Viši sud čime je presuda postala pravnosnažna, a osuđeni će biti upućen na izdržavanje kazne.

Moračanin je uhapšen 7. oktobra u novopazarskom naselju Šestovo, nakon što je S.R. predao kesicu sa drogom. Prilikom pretresa, policija je kod S.R. pronašla 4,5 grama marihuane za koju je on Moračaninu trebalo da plati 3.000 dinara.

Prema nezvaničnim informacijama, Moračanin je više puta osuđivan zbog posedovanja i prodaje droge, ali i nošenja oružja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

ZDRAVA HRANA SVAKOG DANA U JOŠ 106 OSNOVNIH ŠKOLA: Počeo treći ciklus edukativnog školskog programa za četvrtake