HAOS U BEOGRADSKOJ ŠKOLI: Dva mladića upala u zgradu, pretukla učenika, pa razbijali stakla

U SREDNjOJ beogradskoj školi "Grocka" oko 9 sati došlo je do incidenta! Kako saznajemo dva mladića upala su u školu i pretukla sedamnaestogodišnjeg učenika!

ХАОС У БЕОГРАДСКОЈ ШКОЛИ: Два младића упала у зграду, претукла ученика, па разбијали стакла

Ilustracija Foto: V. Danilov

Prema nezvaničnim informacijama, mladići, koji nisu đaci ove škole, pretukli su tinejdžera, a potom su razbijali stakla po školi i pobegli!

(Blic.rs)

Uskoro opširnije

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (4)

UŽASNA VEST SA FRONTA: Terorističke metode Ukrajine se nastavljaju