U STANU PRONAĐENA MARIHUANA: Policija uhapsila Apatinca (35)

Љ.П.

27. 11. 2020. u 15:08

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu uhapsili su G. P. (35), sa područja Apatina, zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.

У СТАНУ ПРОНАЂЕНА МАРИХУАНА: Полиција ухапсила Апатинца (35)

Foto: Ilustracija

Pretresom stana, u kome osumnjičeni neprijavljeno boravi, policija je pronašla 1,4 kg marihuane, dve digitalne vage i znatnu sumu novca za koji sumnja da potiče od prodaje narkotika.

Sumnja se, takođe, da je G. V. juče prodao marihuanu tridesetšestogodišnjaku iz okoline Vrbasa, protiv kojeg će biti podneta krivična prijava za krivično delo neovlašćeno držanje opojnih droga. G. V. je određeno zadržavanje do 48 sati i biće priveden, uz krivičnu prijavu, višem javnom tužiocu u Novom Sadu.

Za krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga tereti se i osamnaestogodišnjak iz Pivnica, kod koga su pripadnici policije u Novom Sadu pronašli šest paketića marihuane.

Osumnjičeni je predao policiji i oko osam grama marihuane i digitalnu vagu, sakrivene u zgradi u kojoj neprijavljeno boravi.
Protiv njega će biti podneta krivična prijava nadležnom tužilaštvu, u redovnom postupku.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

BRITANSKI GENERAL PRIZNAO: Ukrajina ne može da pobedi Rusiju