OSUMNJIČEN DA JE PODVODIO SVOJU DEVOJKU: Saslušan mladić koji se dovodi u vezu sa organizatorima prostitucije u šabačkoj kafani

А.Д.

02. 12. 2020. u 16:36

ZBOG sumnje da je podvodio svoju devojku, šabačka policija je, uz krivičnu prijavu, privela danas Višem javnom tužilaštvu mladića sa inicijalima M.S. (25) iz sela Ševarice kod Šapca.

ОСУМЊИЧЕН ДА ЈЕ ПОДВОДИО СВОЈУ ДЕВОЈКУ: Саслушан младић који се доводи у везу са организаторима проституције у шабачкој кафани

Foto: A. Delić

Kako je „Novostima“ rečeno iz poverljivih izvora, na saslušanju pred zamenikom Višeg javnog tužioca, on je izgovorio tek nekoliko šturih rečenica, ali faktički se branio ćutanjem.

M.S. se tereti za krivično delo trgovine ljudima iz člana 388 KZRS, za koje je zaprećena kazna od 5 do 12 godina robije.


Dovodi se u tesnu vezu sa poslovanjem ekipe iz kafane „Luna PP zvezda“ poznate kao „Zlatna greda“, Velimira G. (57), njegove supruge Estere G. (49) i pomagača N.O. (41) iz Vladimirac.

Oni su uhapšeni u subotu i osumnjičeni su za krivično delo trgovine ljudima i organizovanje prostitucije.
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

BRITANSKI GENERAL PRIZNAO: Ukrajina ne može da pobedi Rusiju