IZBOLI MUŠKARCA KOD ARANĐELOVCA? Šest osoba uhapšeno u Beogradu, krili se u iznajmljenom stanu!
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije – Službe za borbu protiv organizovanog kriminala, u saradnji sa Bezbednosno-informativnom agencijom uhapsili su šest osoba zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo teška telesna povreda opasna po život.

Foto: Depositphotos
Uhapšeni su: B. Ž. (1995), S. N. (1995), J. S. (1992), Č. I. (1999), S. R. (1983) i G. D. (1999).
Policija je uhapsila osumnjičene u iznajmljenom stanu Braničevskoj ulici u Beogradu, gde su se u sakrili nakon izvršenja krivičnog dela.
Osumnjičenima je određeno zadržavanje do 48 časova i oni će, uz krivičnu prijavu, biti privedeni Višem javnom tužilaštvu u Kragujevcu.
Video materijal možete preuzeti sa FTP servera Ministarstva unutrašnjih poslova.

MONSTRUOZNO! Ovaj hoće da vlada Srbijom! Žene mu krive kad ih neko siluje ili prebije!
VUK Nektarijević, student blokader sa Mašinskog fakulteta u Beogradu, koji je tobož biciklom išao u Strazbur, ima u najmanju ruku problematične stavove.
20. 04. 2025. u 14:35

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)