SAMO SREĆOM NEMA MRTVIH: Saobraćajna nesreća na starom putu Kraljevo-Čačak, vozila delom smrskana, povređeno šest osoba (FOTO+VIDEO)
U SAOBRAĆAJNOM udesu dva putnička automobila koji se pod još nerazjašnjenim okolnostima dogodio u nedelju, oko 23 sata, u kraljevačkom selu Drakčići, na takozvanom starom putu Kraljevo-Čačak, povređeno je šest osoba.
Foto: G. Šljivić
Kako se pretpostavlja, udes se dogodio kada su se iz, za sada nepoznatih razloga, direktno sudarili „folksvagen pasat“ trsteničke registracije koji se kretao iz pravca Čačka prema Kraljevu i „pežo 307“ vrnjačkih registarskih oznaka koji je dolazio iz suprotnog smera.
Tom prilikom ukupno je povređeno šest osoba iz oba automobila koje su sa dva sanitetska vozila hitno prevežene u Opštu bolnicu „Studenica“ u Kraljevu gde su i zbrinute.
Zbog udesa i uviđaja saobraćaj je na ovoj deonici puta jedno vreme bio potpuno obustavljen, a više okolnosti pod kojima se sudar dogodio biće poznato nakon istrage.
ŠTA SPREMAJU BRITANCI NA BALKANU: Specijalac održao sastanak sa vojim liderima Albanije, Crne Gore, BiH, Makedonije i Prištine
SPECIJALNI izaslanik Velike Britanije za Zapadni Balkan Karen Pirs organizovala je sastanak sa vojnim liderima Albanije, Crne Gore, Severne Makedonije, BiH i samoproglašenog Kosova, koje je predstavljao zamenik komandanta KBS-a general-major Enver Čikaći.
13. 11. 2025. u 15:48
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (0)