U STANU U SILBAŠU TRI KILOGRAMA MARIHUANE: Uhapšen Beograđanin (39), osumnjičen za proizvodnju i prodaju droge
18. 12. 2020. u 09:37
POLICIJA u Bačkoj Palanci uhapsila je M. V. (39) iz Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Povezane vesti
PROGUTAO PAKETIĆ S DROGOM! Pojačane aktivnosti dobojske policije na suzbijanju trgovine narkoticima
ENES Kandić iz Doboja priveden je nakon što je policija kod njega pronašla paketić sa 20 grama spida. Sumnja se da je kod sebe imao još droge, ali je neposredno pre hapšenja progutao paketić nepoznatog sadržaja?!
10. 11. 2020. u 07:49
Najnovije iz rubrike
PRVE FOTOGRAFIJE SA LICA MESTA: Policija vršlja oko vile Zdravka Čolića na koju je bačena bomba (FOTO)
EKIPA Novosti nalazi se na licu mesta ispred vile Zdravka Čolića, gde su jake policijske snage blokirale sve prilaze objektu nakon što je rano jutros bačena bomba.
03. 02. 2026. u 12:33
"SPAVALI SU U TRENUTKU DETONACIJE" Evo ko je sve bio u vili Zdravka Čolića kada je bačena bomba (FOTO)
U TRENUTKU kada je bačena bomba na kuću Zdravka Čolića ne Dedinju, u vili su bili i pevač, njegova žena i mlađa ćerka Lara.
03. 02. 2026. u 11:43
BAČENA BOMBA NA KUĆU ZDRAVKA ČOLIĆA: Pričinjena velika šteta
NA kuću popularnog pevača Zdravka Čolića rano jutros bačena je bomba.
03. 02. 2026. u 11:18
UNIŠTEN BALKANSKI KARTEL: Uhapsili 30 ljudi, zaplenili 2,5 tone kokaina i nekretnine od 5 miliona evra - Španska policija zadala novi udarac
ŠPANSKA policija zadala je veliki udarac Balkanskom kartelu, kom je pre nekoliko dana zaplenjeno 2.475 kilograma kokaina, 166.000 evra u gotovovini, nakit i satovi vredni više od 100.000 evral.
03. 02. 2026. u 11:07
PRIVEDENO TROJE: Nova hapšenja zbog korupcije - Sumnja se da su oštetili budžet za više od 31,5 miliona
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, UKP Odeljenje za borbu protiv korupcije, uhapsili su tri lica u okviru borbe protiv korpucije i finansijskog kriminala.
03. 02. 2026. u 10:42
Komentari (0)