ODNELI ALAT I INFORMATIČKU OPREMU SA GRADILIŠTA: Prijava trojici Beograđana osumnjičenim za tešku krađu u Novom Sadu

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Sadu podneće nadležnom tužilaštvu krivičnu prijavu protiv trojice Beograđana, uzrasta 19, 20 i 32 godine, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo teška krađa

ОДНЕЛИ АЛАТ И ИНФОРМАТИЧКУ ОПРЕМУ СА ГРАДИЛИШТА: Пријава тројици Београђана осумњиченим за тешку крађу у Новом Саду

Foto Depositphotos

Oni se sumnjiče da su na jednom novosadskom gradilištu, obili kontejnere u vlasništvu šest preduzeća i ukrali alat i informatičku opremu velike materijalne vrednosti.

Operativnim radom, policija je rasvetlila ovo krivično delo, pronašla ukradene stvari i vratila ih vlasnicima.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

NA BINI SAZNALA ZA SMRT MUŽA: Snežana Đurišić o bolnoj temi - Dovezao me je na nastup i više ga nisam videla, surovo je kako je sve ispalo