NEMANJU UBIO PRIJATELJ? Ovo je osumnjičeni za stravičan zločin u Gadžinom Hanu
NEMANjA A. star 19 godina ubijen je jutros oko šest sati u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han.

Foto: Printskrin
Kako "Novosti" saznaju, osumnjičeni za ovaj užasan zločin je Nemanjin prijatelj M.T.
Podsetimo, M.T. je takođe povređen i nalazi se u bolnici.
Prema poslednjim informacijama, momak za koga se priča da je ubio nesrećnog mladića napadač je teško povređen i neposredno je životno ugrožen.
Nemanja je zadobio više ubodnih rana sa leđa, najverovatnije u srce, a preminuo je na putu ka bolnici.
Otac M.T. ranije je rekao da su Nemanja i M.T. bili u dobrim odnosima i da nikakve svađe nije bilo do sada.
Preporučujemo

"REKAO MI JE UBODEN SAM, TRAŽI KOLA": Komšija ispričao šta se desilo u Gadžinom Hanu
26. 12. 2020. u 11:32

SKANDAL U BRITANIJI, PORODICE U ŠOKU: Direktorka mrtvačnice gledala crtani film sa mrtvim bebama u svojoj kući
EJMI Apton (38), osnivačica udruženja Florrie’s Army u Lidsu u Engleskoj, našla se u centru velike afere nakon što su roditelji preminule dece otkrili da su tela njihovih beba držana u njenoj kući umesto u mrtvačnici.
27. 08. 2025. u 17:50

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"SA RAČUNA PODIGNUT OGROMAN NOVAC, KONTEJNER NESTAO" Lanetova ćerka iznela nove tvrdnje o imovini pokojnog oca
PROŠLO je četiri godine od smrti legende našeg glumišta, Milana Laneta Gutovića, koji nas je napustio 25. avgusta 2021. u 75. godini.
02. 09. 2025. u 21:21
Komentari (1)