TRAGEDIJA U KUMODRAŽU: Čovek (50) pucao sebi u glavu - telo nađeno na livadi pored škole
MUŠKARAC star oko 50 godina izvršio je danas samoubistvo u beogradskom naselju Kumodraž.
Foto: D. Novković
Njegovo telo pronađeno je na livadi pored jedne škole.
Prema saznanjima, do tragedije je došlo u Stepeničkoj ulici.
Čovek se ubio pucavši sebi u glavu.
(Telegraf)
Preporučujemo
U STANU VIŠE OD KILOGRAM MARIHUANE: U Bečeju uhapšen osumnjičeni za trgovinu drogom
31. 12. 2020. u 13:24
N.D. PRIVEDEN NA SASLUŠANjE ZBOG NASILjA U PORODICI: Traži se pritvor
31. 12. 2020. u 12:53
TRAGEDIJA U BABUŠNICI: Izgoreo stan u zgradi - jedna osoba izgubila život
31. 12. 2020. u 08:23
MINISTARSTVO SPOLjNIH POSLOVA: Iznenađeni smo komentarima Zaharove na račun Srbije i predsednika Vučića
DRŽAVNA sekretarka u Ministarstvu spoljnih poslova (MSP) Republike Srbije Nevena Jovanović oglasila se na društvenoj mreži "X" povodom komentara portparola Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marije Zaharove na račun Srbije i predsednika Republike Aleksandra Vučića, istakavši da oni kao MSP izražavaju iznenađenje povodom istih.
07. 11. 2025. u 14:04
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
"LEČIĆ I JA SMO SE PIPALI I LjUPKALI!" Pevačica o glumcu: "Predivno stvorenje, savršen ljubavnik, ježim se dok pričam o njemu"
Atina Ferari otkrila je detalje odnosa sa glumcem Branislavom Lečićem.
08. 11. 2025. u 11:06
Komentari (0)