OD SILINE UDARCA PRELETELI PREKO OGRADE: Vozilo pokosilo dvoje pešaka, detalji stravične nesreće u Nišu (FOTO/VIDEO)

Ј.Ћосин

04. 01. 2021. u 22:07

Devojka i muškarac su smrtno stradali u saobraćajnoj nesreći koja se oko 20.40 sati dogodila na Bulevaru Medijana u Nišu.

ОД СИЛИНЕ УДАРЦА ПРЕЛЕТЕЛИ ПРЕКО ОГРАДЕ: Возило покосило двоје пешака, детаљи стравичне несреће у Нишу (ФОТО/ВИДЕО)

Foto: J. Ćosin

Kako saznajemo do nesreće je došlo kada je vozilo „audi“ beogradskih registarskih tablica kojim je upravljao devetnaestogodišnji mladić, pokosilo dvoje pešaka. Prema izjavama očevidaca, „audi“ se Bulevarom Medijana kretao iz pravca tržnog centra „Stop šop“ kada je skrenuo sa kolovoza i pokosio pešake.

Očevici kažu da je prizor bio stravičan da su pešaci od siline udarca preleteli preko ograde kraj puta.

- Vozio je veoma brzo, proklizao i udario devojku koju je prebacio preko ograde niškog vodovoda. Čuo sam da je na licu mesta ostala mrtva. Mladića je pokupila Hitna pomoć, čujem da je on veoma teško povređen – kazao je jedan Nišlija koji se zatekao na mestu nesreće.

Uviđaj na mestu nesreće i dalje traje, na terenu je više vozila saobraćajne policije a traka u kojoj je došlo do udesa blokirana je sa dva policijska automobila.

Saobraćaj se sa Bulevara Medijana preusmerava preko parkinga „Stop Šopa“ na Bulevar cara Konstantina.

Novostima je u međuvremenu potvrđeno da je i muškarac preminuo.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

NAPUSTILA GRAD I NA BABOVINI ODGAJA DECU: Mlada Beograđanka Aleksandra odlučila da se pre 14 godina vrati u planinsko selo Vlase kod Vranja

MOJ tata se ljutio na mene, govorio je, ja sam odatle otišao, a ti se vraćaš, ali ja sam odlučila i na kraju je život tako sve uredio da na mestu u planinskom selu Vlase, gde je njegova majka Ljubica odgajala trojicu sinova i jednu kćer, to sada radim i ja - započinje svoju po mnogo čemu neobičnu priču tridesetšetogodišnja učiteljica Aleksandra Ljubić, književnica, slikarka, supruga, odbornica u skupštini grada i, kako kaže, najvažnije mama Darka (14), Đorđa (10), Veljka (8) i Marijane (7).

10. 01. 2026. u 15:08

Komentari (3)

JUČE SU DOBILI SINA PRVENCA: Ko je misteriozna Teodora, supruga Alekse Avramovića?