OVO JE DEČAK KOJI JE POGINUO U NIŠU: Srbija tuguje za Andrejem (12), bahati vozač ga pokosio "audijem" (FOTO)
SINOĆ je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Nišu poginuo dvanaestogodišnji dečak Andrej P, čiji je nestanak ranije te večeri prijavila majka.
Foto: Facebook
Dečak je išao da kupi punjač, a kako se nije dugo vraćao majka je krenula da ga traži. Njegov nestanak je kasnije prijavila i policiji.
Iako je prvobitno javljeno da je u nesreći poginula devojka, nakon identifikacije tela ustanovljeno je da je u pitanju dečak, a zabuna je nastala zato što je mališan imao dugu kosu.
U nesreći je poginuo i Dejan Ilić, predsednik Povereništva sindikata "Sloga" za jug Srbije. On je nakon sudara izdahnuo u bolnici od zadobijenih povreda.
Prema izjavama očevidaca, „audi“ se Bulevarom Medijana kretao iz pravca tržnog centra „Stop šop“ kada je skrenuo sa kolovoza i pokosio pešake.
Očevici kažu da je prizor bio stravičan da su pešaci od siline udarca preleteli preko ograde kraj puta.
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
POREKLO VASILIJA KOSTOVA: Rođen u Beogradu, ali njegovi roditelji NISU odatle - slave Svetog Luku
VASILIJE Kostov odavno više nije samo mlada nada Crvene zvezde. Nikako! On je jedan od motora i pokretača crveno-bele čete, a to pokazuju i golovi koje daje na velikim mečevima.
22. 02. 2026. u 18:50
Komentari (2)