VIŠE javno tužilaštvo u Nišu je donelo naredbu o sprovođenju istrage protiv okrivljenog M.T. iz Zaplanjske Toponice, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo iz čl. 113 Krivičnog zakonika.
Povezane vesti

OSUMNJIČENI ZA UBISTVO NEMANJE JE NA RESPIRATORU: Neposredno je životno ugrožen, a evo šta se dešava sa povređenom devojkom
ZDRAVSTVENO stanje izbodenog M.T. (18), koji je osumnjičen da je juče ubio Nemanju A. (18) u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han, je isto kao juče.
27. 12. 2020. u 10:28

"DA JE SVE SKRIVIO BOGU, PA DA NIJE TOLIKO PROPATIO": Roditelji ubijenog Nemanje kroz suze opisali šta se dogodilo njihovom sinu (VIDEO)
NEMANjA A. star 19 godina ubijen je jutros oko šest sati u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han.
26. 12. 2020. u 12:21

"REKAO MI JE UBODEN SAM, TRAŽI KOLA": Komšija ispričao šta se desilo u Gadžinom Hanu
NEMANjA A. star 18 godina ubijen je jutros oko šest sati u selu Zaplanjska Toponica u opštini Gadžin Han.
26. 12. 2020. u 11:32
Najnovije iz rubrike

MOTOCIKLISTA POGINUO, POVREĐENO TROJE MLADIH: Tri saobraćajke u Beogradu tokom noći
SINOĆ u 21.23 časa dogodila se saobraćajna nesreća na uglu Mokroluške i Ulice Vojislava Ilića kod MOL benzinske pumpe, u kojoj je život izgubio vozač motocikla, a još četiri osobe su povređene i kolima Hitne pomoći prevezene u Urgentni centar, rečeno je jutros u Hitnoj pomoći.
29. 06. 2025. u 07:42

UŽAS U KALUĐERICI: Muž ubio suprugu
U STRAVIČNOM zločinu koji se dogodio nešto pre 18 časova u beogradskom naselju Kaluđerica muškarac je ubio suprugu.
28. 06. 2025. u 21:05

UHAPŠEN OSUMNJIČENI ZA UBISTVO BIZNISMENA IZ LAZAREVCA! Zoranovo telo pronađeno iskasapljeno zbog navodnog duga od 100.000 evra
U NASTAVKU istrage o monstruoznom ubistvu Zorana L. (70) iz Lazarevca, čije je raskomadano telo pronađeno 23. juna u reci Kolubari kod Velikih Crljena, ponovo je uhapšen S. M., lokalni kafedžija koji je u policiji priznao da je nesrećnog čoveka udarao čekićem po glavi kobne večeri.
28. 06. 2025. u 20:25

SAOBRAĆAJNA NESREĆA U PANČEVU: Dve osobe prevezene u bolnicu
DVE osobe povređene su danas u saobraćajnoj nesreći na putu između Skrobare i Crepaje u Pančevu, rečeno je u Policijskoj upravi u tom gradu.
28. 06. 2025. u 19:31

GORI GLAVNA GRADSKA DEPONIJA U LOZNICI: Požar se širi na sve strane - vatrogasci ne mogu da se izbore sa vatrom (FOTO/VIDEO)
U Loznici upravo gori glavna gradska deponija.
28. 06. 2025. u 14:03
Komentari (0)