BAHATO PONAŠANJE UOČI BOŽIĆA: Pijani mladići u Arilju vređali policajca, pa ga udarili u glavu
TRIDESETDVOGODIŠNjI N. F. iz Arilja uhapšen je zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo napad na službeno lice, a protiv još jednog tridesetdvogodišnjeg muškarca biće podneta krivična prijava zbog osnova sumnje da je izvršio krivično delo ometanje službenog lica u vršenju službene dužnosti, saopštila je danas Policijska uprava Užice.
Foto: Depositphotos
Kako se navodi, saobraćajna policija je sinoć u kontroli saobraćaja zaustavila tridesetdvogodišnjeg vozača i ustanovila da upravlja vozilom pod dejstvom alkohola.
- On je odbio da pođe sa patrolom i pozvao prijatelje koji su došli i vređali policijske službenike, a jedan od njih, N.F, udario je policajca u predelu glave- navodi se u saopštenju.
Vozaču koji je upravljao vozilom pod dejstvom alkohola izrečena je i novčana kazna u iznosu od 100.000 dinara, kao i zaštitna mera zabrane upravljanja vozilom B kategorije u trajanju od osam meseci.
Policija je saopštila da je ovom prilikom pedesetšestogodišnjem muškarcu iz Arilja izrečena kazna u iznosu od 50.000 dinara zbog vređanja policijskih službenika.
Uhapšenom N. F. je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
Preporučujemo
VUČIĆ O PRISLUŠKIVANjU: Imam snimke svojih razgovora! Od zvona telefona pa do kraja!
05. 01. 2021. u 12:01
VULIN O PRISLUŠKIVANjU VUČIĆA: Doći ćemo do istine, predsednik nikada ne govori uzalud
03. 01. 2021. u 11:15
"PA HAJDE DA PRODUŽIMO ZADOVOLjSTVO" Zaharova uputila misterioznu poruku Zapadu
PORTPAROLKA ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova izjavila je danas da su zapadne zemlje zabrinute zbog toga kakva bi još nova ispitivanja oružja Rusija mogla da sprovede nakon demonstracije rakete "Burevestnik".
01. 11. 2025. u 19:52
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
MNOGO JE LUDA, BRATE, BEŽI! Šaban ubeđivao voditelja da ne ženi pevačicu: "Nađi neku finu!"
POKOJNI kralj narodne muzike, Šaban Šaulić, bio je čovek koga su svi obožavali, a mnogi i dan-danas pamte njegove savete i kritike.
05. 11. 2025. u 10:44
Komentari (0)