VOZIO SA 2,07 PROMILA: Muškarac iz Voluje zbog prekršaja kažnjen sa 120.000 dinara
PRILIKOM kontrole saobraćaja u Voluji kod Kučeva, policija je zaustavili četrdesetsedmogodišnjeg muškarca iz ovog mesta, koji je sa 2,07 promila alkohola u organizmu upravljao vozilom „fiat“ požarevačkih registarskih oznaka.
Foto: D. Novković
Protiv njega je podneta prekršajna prijava i određeno mu je zadržavanje do 12 sati radi istrežnjenja.
Zbog učinjenog prekršaja nasilnička vožnja, priveden je sudiji za prekršaje koji mu je izrekao novčanu kaznu u iznosu od 120.000 dinara, 15 kaznenih poena i zaštitnu meru upravljanja vozilom devet meseci.
Preporučujemo
USRED SRBIJE VREĐA NAŠ NAROD I ZEMLjU: Uhapšen Lajkovčanin zbok skandaloznog snimka
16. 01. 2021. u 11:24
SINIŠA BRANKOVIĆ PRIZNAO ZLOČIN: Jezivi detalji sa susđenja za ubistvo Vinke Stojanović
16. 01. 2021. u 09:40
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NOVI STRAVIČNI DETALjI SMRTI MARIJE (21): Dok ležala nepomična, radnik povukao jeziv potez koji je šokirao sve (VIDEO)
Smrt Marije (21) nakon bandži skoka u Brazilu dobila je novi obrt pošto svedok tvrdi da je zaposleni uklonio njenu GoPro kameru sa mesta nesreće.
16. 06. 2026. u 12:22
"BOŽIJA RUKA" I "GOL VEKA" 40 GODINA KASNIJE: Dan kada je Dijego Armando Maradona postao "božanstvo" (VIDEO)
Dan kada se fudbal promenio. Postoje golovi koji donose trofeje, menjaju karijere, ali je samo jedan promenio istoriju ove igre.
22. 06. 2026. u 12:45 >> 12:45
TEŠKA BORBA ZA ŽIVOT NAŠEG SLAVNOG MUZIČARA: "Rak mi grize kosti, proširio se na celo telo, molim vas - pomozite da preživim"
"MOLIM vas, vratite mi onu dobrotu koju sam godinama delio sa vama, donirajte odmah i pomozite mi da preživim."
20. 06. 2026. u 16:23
Komentari (1)