OTKRIVENE DVE LABORATORIJE U SOKOBANJI: Zaplenjeno više od 250 biljki kanabisa i 5,5 kilograma droge (FOTO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Sokobanji uhapsili su T.S. (45), iz Niša.

Foto: MUP
Organi reda su u njegovoj kući, u dve posebne prostorije, pronašli laboratorije za veštački uzgoj kanabisa i zaplenili 254 stabljike ove biljke, ukupne težine lišća oko 5.100 grama.
Na tavanu kuće osumnjičenog pronađeno je i oko 370 grama sasušene marihuane. T.S. je, zbog sumnje da je učinio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga, podneta prijava i, po nalogu Višeg javnog tužioca u Nišu, određeno zadržavanje do 48 časova.

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)