MUŠKARAC IZVRŠIO SAMOUBISTVO KOD PRIJEPOLJA: Dodao gas, pa sleteo u Lim - vozilo još uvek nije pronađeno

PUTNIČKI automobil koji je išao iz pravca Prijepolja ka Novoj Varoši jutros oko 8.40 sleteo je u reku Lim u mestu Bistrica.

МУШКАРАЦ ИЗВРШИО САМОУБИСТВО КОД ПРИЈЕПОЉА: Додао гас, па слетео у Лим  - возило још увек није пронађено

Foto: A. R.

Prema saznanjima "Novosti", reč je o samoubistvu.

Naime Z.Z. iz Prijepolja stao je na proširenje pored mesta gde je proleteo, potom otvorio prozore na kolima i naglo dodao gas sletevši u Lim.

Reka u kojoj je nestalo vozilo je mutna i velika, a očekuje se da će u Bistricu tokom dana pristići ronioci. Na licu mesta je nekokliko policiski vozila, hitna pomoć, kao i vozilo vatrogasno – spasilačke brigade iz Prijepolja.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

ODLIČNO SAM: Mina Kostić puštena iz Laze Lazarević - Kasper uz pevačicu