ADVOKAT SLUČAJNO UPUCAN? Novi detalji napada na parkingu u Bežaniji
KAKO se nezvanično saznaje, advokat Arsenije S. (33) koji je večeras ranjen hicem iz pištoja u Ulici Milana Vujaklije na Bežanijskoj kosi, najverovatnije je slučajno pogođen.

Foto: I.Marinković
On se u trenutku napada nalazio u društvu još jedne osobe koja je od ranije poznata policiiji.

Foto: I.Marinković
- Po svemu sudeći taj čovek je bio meta napada, a ne advokat - navodi izvor koji je želeo da ostane anoniman.
(Kurir)
Preporučujemo

UPUCAN JOŠ JEDAN ADVOKAT U BEOGRADU: Ranjen u nogu, prevezen u Urgentni
01. 02. 2021. u 17:19

SUĐENjE ZA NESREĆU U BELOTINCU: Iskaz promenili i optuženi i oštećeni
01. 02. 2021. u 17:42

RUSKI AMBASADOR: Ako NATO to uradi, izbiće rat
AKO NATO obori ruski avion, to će značiti vojni sukob, izjavio je ambasador Rusije u Parizu Aleksej Meškov.
25. 09. 2025. u 16:04

RUSI NAPALI SEVERNO OD KIJEVA: Desetine hiljada ljudi bez struje i vode, Ukrajinci besni zbog nedostatka odbrane
RUSKI dronovi gađali su u četvrtak, 25. septembra, ključnu infrastrukturu u gradovima Černigov i Nižin na severu Ukrajine, ostavivši desetine hiljada stanovnika bez struje i vode.
25. 09. 2025. u 16:56

ŠOKANTNI DETALjI UBISTVA HRVATSKOG POLITIČARA Zakucali se u njega kolima, pa ga izrešetali - smrt nasred puta i trojica uhapšenih (VIDEO)
"USLEDILA je brza intervencija policije tokom koje je pronađen 33-godišnjak, nakon čega su uhvaćene još dve osobe."
24. 09. 2025. u 13:56
Komentari (0)