OPERATIVNI PODACI: Evo od koga su Velja Nevolja i Miljković dobili naređenje da eliminišu LJepoju
06. 02. 2021. u 08:00
POLICIJA je u petak nastavila da hapsi najbliže saradnike Veljka Belivuka i Marka Miljkovića, za koje postoji sumnja da su vođe nove organizovane kriminalne grupe, kojoj se na teret stavljaju najteža krivična dela.
Povezane vesti
SPECIJALCI UPALI U "REGRUTNI CENTAR" VELJE NEVOLJE: Operatici UKP zauzeli prostorije MZ Banatski Brestovac (FOTO)
OPERATIVCI UKP ušli u prostorije Mesne zajednice iz koje su odmah udaljeni svi zaposleni.
05. 02. 2021. u 15:34
VELJA NEVOLJA STIGAO NA SASLUŠANJE! Policijski konvoj ga dovezao u Specijalni sud, Belivuk danas pred tužiocem (FOTO)
VELjKO Belivuk, zvani Velja Nevolja, koji je juče uhapšen u velikoj akciji policije i BIA stigao je u prostorije Tužilaštva za organizovani kriminal u zgradi Specijalnog suda u Beogradu.
05. 02. 2021. u 14:11
VELJA NEVOLJA STOJI IZA UBISTVA VOĐE "PINK PANTERA"? Otišao je da kupi auto i nestao bez traga, bio je poznat po spektakularnim pljačkama
VELjKO Belivuk, poznatiji kao Velja Nevolja sumnjiči se za učešće u dva ubistva - navijača Crvene Zvezde Zdravka Radojevića i bivšeg šefa "Pink Pantera" Milana Ljepoja!
05. 02. 2021. u 12:45
ŠVERCOVALI DROGU, REKETIRALI, BRUTALNO UBIJALI! Uspon i pad mafijaške grupe Velje Nevolje
DRŽAVA je još jednom pokazala odlučnost i hrabrost da se suprotstavi jednom najozbiljnijem vidu kriminala, rekao je novinar Pinka Mladen Mijatović, komentarišući jučerašnju akciji policije i BIA, u kojoj je uhapšen Velja Nevolja i još 15 osumnjičenih za najteža krivična dela.
05. 02. 2021. u 10:40
OBUKE ZA LIKVIDACIJU: Veljina vojska smrti imala bazu - vežbali kako da ubijaju
VELjKO Belivuk, zvani Velja Nevolja i Marko Miljković Mare uhapšeni su juče kao vođe organizovane kriminalne grupe, kojoj se na teret stavlja najmanje deset ubistava, iznude, reket, trgovina narkoticima...
05. 02. 2021. u 09:14
Najnovije iz rubrike
UŽAS NA ADI CIGANLIJI: Utopio se muškarac, Hitna pomoć konstatovala smrt
NA beogradskom kupalištu Ada Ciganlija večeras oko 19 časova dogodila se tragedija u kojoj je život izgubila jedna osoba.
24. 06. 2026. u 21:36 >> 21:37
DALA PARE ZA BEKSTVO, A NE PIŠTOLJ: Danka Vuković i Mario Stanković saslušani u tužilaštvu o ubistvu Aleksandra Nešovića
U VIŠEM javnom tužilaštvu u Beogradu danas su izneli odbranu Mario Stanković i Danka Vuković, osumnjičeni za umešanost u ubistvo Aleksandra Nešovića Baje, 12. maja u restoranu "27" na Senjaku. Oboje osumnjičenih je negiralo krivična dela, koja su im stavljena na teret i detaljno ispričali šta se dešavalo kobne večeri.
24. 06. 2026. u 20:00
TRAGEDIJA: Aleksa (21) preminuo nedelju dana nakon zadobijenih povreda u saobraćajnoj nesreći
ALEKSA Tešin (21) iz Kikinde, preminuo je u Univezitetskom kliničkom centru Vojvodine u Novom Sadu.
24. 06. 2026. u 18:34
DETALJI PUCNJAVE NA ZVEZDARI: Napadač u panciru i s fantomkom pucao u kafiću pa pobegao AUTOM!
PRAVA drama odigrala se danas oko 16 časova u Bulevaru kralja Aleksandra na Zvezdari, kada je maskirani muškarac sa fantomkom i u panciru upao u kafić „Parlament” i ispalio dva hica, nakon čega je nastala opšta panika i stampedo.
24. 06. 2026. u 17:44
OMETANA ISTRAGA UBISTVA ADVOKATA MIŠE OGNJANOVIĆA: Član radne policijske grupe "Mangusta" tvrdio na suđenju Dijani Hrkalović
BIVŠI načelnik beogradske policije Veselin Milić i nekadašnji prvi čovek Službe za specijalne istražne metode (SSIM) UKP MUP Srbije Tomislav Radovanović, sprečavali su operativni rad i rasvetljavanje ubistva advokata Dragoslava Miše Ognjanovića. U ovom slučaju postojao je i osumnjičeni - kandidat za zaštićenog svedoka, koji je pristao da sarađuje sa policijom i tužilaštvom, ali do toga nije došlo i smatram da je on, u međuvremenu, ubijen.
24. 06. 2026. u 17:02
Komentari (2)