HOROR KOD LUČANA: Muškarac se klao nožem nakon što je izbio požar u njegovoj kući
U SELU Viča kod Lučana izbio je požar u kući Žarka K. (74), posle čega je on počeo sam sebe da kolje nožem.
Foto: Depositphotos
On je prevezen u bolnicu u Čačku, saznaju mediji u bolnici.
(Objektiv.rs)
Preporučujemo
POŽAR U PORODIČNOJ KUĆI U ČAČKU: Zapalilo se potkrovlje, nema povređenih
09. 02. 2021. u 17:39
HOROR U SELU KO BRATUNCA: Izbio požar u kući, preminuo muškarac
09. 02. 2021. u 09:53
POŽAR U KRUŠEVCU: Izgoreo deo porodične kuće, vlasnik zadobio povrede
08. 02. 2021. u 10:22
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)