VOZIO BMW - IZROVAO FUDBALSKI STADION: Mladić (24) divljao u Kladovu, pričinio štetu veću od 1,6 miliona
POLICIJA u Kladovu pronašla je momka, starog 24 godine, koji je sinoć vozeći ‘’BMW’’ uleteo na stadion FK ‘’Đerdap’’ u Kladovu, izrovao travnjak i pričinio štetu veću od 1,6 miliona dinara.
Foto: Ilustracija
Kako je ustanovljeno, mladić je, najpre, kada na stadionu nije bilo nikog, svojim automobilom „BMV“ prvo vozio po atletskoj stazi oko terena, a potom ušao na travnati deo stadiona gde je više puta velikom brzinom okrenuo vozilo ukrug.
Po nalogu nadležnog tužilaštva, protiv njega će biti podneta krivična prijava zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo uništenje i oštećenje tuđe stvari.
Preporučujemo
DEJAN I RADOVAN RANjENI U DEČANIMA: U pucnjavi povređeni dvojica Srba i Albanac
13. 01. 2026. u 10:44
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
BALKANCI O ŽIVOTU U EVROPI: Pustiće te da crkneš - ti njega ugostiš gozbom, on misli da si seljačina
MNOGI sanjaju o životu u Nemačkoj, Austriji ili Švajcarskoj, zamišljajući mir, red i bolji standard. Ipak, iskustva naših ljudi koji su se preselili otkrivaju da život u zapadnoj Evropi često nosi neočekivane izazove koji mogu šokirati one koji su navikli na balkansku spontanost i toplinu.
13. 01. 2026. u 10:22
Komentari (1)