UHAPŠEN MUŠKARAC IZ VELIKE PLANE: Osumnjičen da je pretukao suprugu – žena hitno prebačena na VMA
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova u Smederevu uhapsili su Đ. R. (58) iz Velike Plane, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo nasilje u porodici.

Foto: D. Novković
Sumnja se da je on noćas u kući u Velikoj Plani pretukao svoju četrdesetpetogodišnju nevenčanu suprugu i naneo joj teške telesne povrede. Povređena žena prvo je zbrinuta u bolnici u Smederevskoj Palanci, a potom je zbog teških povreda oba oka prevezena u Vojno-medicinsku akademiju u Beogradu.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati nakon čega će, uz krivičnu prijavu, biti priveden osnovnom javnom tužiocu u Velikoj Plani.
Preporučujemo

KREMLj OBJAVIO USLOVE ZA SASTANAK PUTINA I ZELENSKOG: Prvo mora ovo da se dogodi!
SUSRET ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog i predsednika Rusije Vladimira Putina je moguć ukoliko delegacije Ukrajine i Rusije postignu određene dogovore, izjavio je portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov u obraćanju novinarima.
17. 05. 2025. u 11:48

AMERIČKI MEDIJI OTKRIVAJU: Rusiju će na pregovorima u Istanbulu predstavljati ova dva zvaničnika
VISOKI bivši zvaničnik Kremlja, koji je želeo da ostane anoniman zbog osetljivosti teme, rekao je da će Rusiju na predstojećim pregovorima u Istanbulu predstavljati ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov i savetnik predsednika za spoljnu politiku, Jurij Ušakov, objavio je list Vašington post.
14. 05. 2025. u 09:19

"UBIĆU SE, HOROR!" Marija otkrila dugo čuvanu tajnu: "Rođena sam bez..."
"JA ću da se ubijem, znači horor!"
16. 05. 2025. u 13:39
Komentari (0)