SPASIOCI ČAMCIMA PRETRAŽUJU NIŠAVU: Tragedija u Pirotu, traga se za nestalom srednjoškolkom (17), niko ne zna kako je upala u reku!
DVADESETAK spasioca traga za sedamnaestogidišnjom devojkom koja je upala u talase Nišave kod Železničkog mosta u Pirotu.
Foto: V. Ćirić
Identitet devojke, po svemu sudeći srednjoškolke nije poznat, a spasioci čamcima pretražuju reku nizvodno od mesta na kom je zlosrećna devojka upala u reku i utopila se.
Traga se u brzacima prema takozvanom Ljubavnom mostu i Golemom mostu.
Očevidaca gotovo da nije bilo, pa se ne zna kako je ova devojka upala u reku.
Preporučujemo
DRAMA U PIROTU: Devojka upala u Nišavu, voda je nosi - spasioci čine sve da je izvuku
22. 02. 2021. u 17:23
"UPOMOĆ, NE ZNAM DA PLIVAM" Vozač BMV-a sleteo u Nišavu, u toku je dramatično spasavanje
20. 02. 2021. u 17:10
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)