HOROR NA GRADILIŠTU U KRAGUJEVCU: Nakon svađe mladić nožem izbo kolegu
Pripadnici policije u Kragujevcu uhapsili su N.S.(21), iz ovog grada, a sumnjiči se za pokušaj ubistva.
I.MITIĆ
Kako je saopšteno iz policije,sumnja se da je on jutros na gradilištu,nakon verbalnog sukoba, ubo u vrat tridesetosmogodišnjeg muškarca sa kojim je radio.Povređeni je zbrinut u Univerzitetskom kliničkom centru.
Policija je pronašla nož kojim je,kako se sumnja, počinjeno krivično delo.Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će potom biti priveden u Više javno tužilaštvo.
Preporučujemo
PUTIN PISAO VUČIĆU: Poželeo mu zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet
PREDSEDNIK Aleksandar Vučić primio je danas čestitku predsednika Ruske Federacije Vladimira Putina povodom Dana državnosti Republike Srbije, u kojoj mu je ruski lider poželeo zdravlje i uspehe, a građanima Srbije sreću i prosperitet, saopštila je danas Služba za saradnju sa medijima predsednika Republike.
13. 02. 2026. u 12:40
STRADALI MLADIĆ SIN POZNATOG MUZIČARA: Novi detalji nesreće u Sarajevu
ERDOAN Morankić (23), koji je stradao u tramvajskoj nesreći u Sarajevu, sin je poznatog muzičara iz Brčkog Armana Morankića, piše portal sarajevskog Avaza.
13. 02. 2026. u 12:05
HTELA DA OPROSTI PRELjUBU? Šta se stvarno desilo između Ane i Bastija
ŠTA se stvarno desilo između Ane Ivanović i Bastijana Švajnštajgera?
13. 02. 2026. u 07:51
Komentari (0)