VOZIO SA 3,36 PROMILA ALKOHOLA U KRVI: Saobraćajci u Čačku isključili iz saobraćaja muškarca 36
SAOBRAĆAJNI policajci iz Čačka u sredu veče su u Takovu zaustavili tridesetšestogodišnjeg muškarca koji je upravljao automobilom „fijat punto“ sa 3,63 promila alkohola u organizmu.
Novosti
Vozač je isključen iz saobraćaja i određeno mu je zadržavanje do 12 sati radi istrežnjenja.
Policija ga je, zbog prekršaja nasilnička vožnja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja, privela u Prekršajni sud u Gornjem Milanovcu.
Preporučujemo
ZA VOLANOM SA 5,5 PROMILA ALKOHOLA: Kraljevačka policija privela pijanog vozača
24. 02. 2021. u 10:23
ZAKON O ANEKSIJI GRENLANDA PREDAT KONGRESU: "Dodeliti mu status savezne države SAD"
AMERIČKI republikanski kongresmen Rendi Fajn podneo je predlog zakona koji predviđa „aneksiju i dodelu statusa savezne države“ Grenlandu u okviru Sjedinjenih Američkih Država, navodi se u saopštenju koje je objavio zakonodavac.
12. 01. 2026. u 21:16
OVO JE GLAVNI UDARAC ZA NATO I KIJEV: U napadu „orešnikom“ uništena fabrika od velikog značaja (VIDEO)
NAPAD „orešnikom“ onesposobio je Lavovsku državnu fabriku za popravku aviona, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.
12. 01. 2026. u 15:27
SKRIVENA PRETNjA IZ VOJNE BAZE: Tajni grad veličine 100 Moskvi na Grenlandu - duboko ispod ledenog pokrivača
NAUČNICI upozoravaju na ozbiljan ekološki rizik od napuštene američke vojne baze Kamp Senčuri, poznate kao „grad pod ledom“, koju je slučajno ponovo otkrio NASA-in radar 2024. godine duboko ispod ledenog pokrivača Grenlanda.
10. 01. 2026. u 15:43
Komentari (0)