VELJINO VOZILO NIJE PREGLEDANO ZBOG PAPIĆA: Tražio da se blindirani auto odmah vrati Belivuku, bez pretresa zbog droge i oružja
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, su danas uhapsili Gorana Papića, bivšeg policijskog službenika UKP-a zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo trgovina uticajem.
Foto: ATA Images/Printscreen
Naime, prošle godine od Veljka Belivuka, poznatijeg kao Velja Nevolja, je oduzeto blindirano vozilo.
Tog 15. aprila za volanom blindiranog vozila bio je Marko Miljković. Ovo vozilo su koristili on i Belivuk, i trebalo je da se pregleda da li je u njemu bilo droge i oružja.
Međutim, intervencijom Papića vozilo je odmah vraćeno, bez pregleda.
Papiću je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden nadležnom tužilaštvu.
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (15)