ZA VOLANOM SA 2,3 PROMILA ALKOHOLA: U Južnobačkom okrugu za dan otkriveno 378 saobraćajnih prekršaja
POLICIJSKA uprava u Novom Sadu je 10. marta na području Južnobačkog okruga, otkrila i sankcionisala ukupno 378 prekršaja iz Zakona o bezbednosti saobraćaja na putevima.
Foto: Depozit
Na ovom području, iz saobraćaja je isključeno osam vozača i dva vozila, a zadržana su četiri vozača, zbog vožnje pod dejstvom alkohola. Jedan od njih tereti se za prekršaj nasilničke vožnje, jer je vozio sa 2,3 promila alkohola u organizmu. Sva četvorica će, uz prekršajnu prijavu, biti privedeni nadležnom prekršajnom sudiji.
U protekla 24 sata, na području Južnobačkog okruga dogodilo se sedam saobraćajnih nesreća, u kojima su dve osobe lakše povređene. U tom intervalu, na području Grada Novog Sada, dogodile su se tri saobraćajne nesreće, u kojima nije bilo povređenih.
Preporučujemo
UDES NA VRAČARU: Žena automobilom udarila devojku, letela nekoliko metara (FOTO)
10. 03. 2021. u 15:43
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
KRAĐA VEKA U NBA! Nikola Jokić ovakvu nepravdu nije zaslužio, bruka i sramota
NBA liga donela je odluku o MVP igraču NBA lige!
17. 05. 2026. u 16:04 >> 16:14
NAJBOGATIJA PEVAČICA BALKANA: Maja za godinu zaradila 92 miliona i PRESTALA DA PEVA na svadbama
PRE tačno tri godine, pevačica je donela iznenađujuću odluku da trajno prestane da peva na svadbama.
26. 05. 2026. u 20:30
Komentari (0)