DANAS oko 11.45 u bolnici u Čačku preminuo je muškarac star 65 godina, koji je povrede zadobio u požaru koji je izbio u njegovoj kući u Parmencu.
Povezane vesti
VATRA PODIVLJALA, IZGOREO, PA PAO CEO KROV: Veliki požar u selu Jasika kod Kruševca - požar u pomoćnom objektu
U POŽARU na pomoćnom objektu u selu Jasika kod Kruševca oko 1,35 gorela je krovna konstrukcija, koja je na kraja i pala.
09. 03. 2021. u 09:41
POŽAR U SKLADIŠTU ZA PRERADU DRVETA KOD KRUŠEVCA: Vatra buknula u proizvodnoj hali - na sreću nema povređenih
OKO dva sati noćas u Jablanici u okolini Kruševca došlo je do požara u proizvodnoj hali-skladištu za preradu drveta "Fikus".
09. 03. 2021. u 08:26
STRAVIČNA SCENA NA NIŠAVI: Reka nosila ženu, ona vrištala i dozivala u pomoć
DANAS se na reci Nišavi odigrala prava drama, kada je policiji prijavljeno da je u reci viđeno telo žene kako pluta.
11. 03. 2021. u 10:41
ON JE SPASIO ŽENU IZ LEDENE NIŠAVE: Hrabri Zlatan otkrio šta se desilo - "Gledali smo samo kako da je uhvatimo"
DANAS se na reci Nišavi odigrala prava drama, kada je policiji prijavljeno da je u reci viđeno telo žene kako pluta.
11. 03. 2021. u 11:04
HTELA JE DA OPERE PATIKE I UPALA JE U REKU: Tragičan kraj potrage za pirotskom srednjoškolkom (17), drugarica sa kojom je bila još u šoku
SPASIOCI policijske uprave u Pirotu i ronioci, danas oko podneva pronašli su telo sedmanaestogodišnje A.M.(17), koja je prošlog ponedeljka tokom šetnje sa drugaricom upala u talase hladne i nabujale Nišave, iz koje nažalost nije uspela da se spase.
28. 02. 2021. u 15:55
Najnovije iz rubrike
"Novosti" saznaju: Pokušaj oružane pljačke kockarnice u na administrativnom prelazu
Prema saznanjima Novosti u ranim jutarnjim satima u kockarnici u selu Breznica opština Bujanovac, ka administrativnom prelazu sa Kosovom i Metohijom.
29. 04. 2026. u 12:18
Čovek koji se igra sa celom Crom Gorom: Posle "obraćanja" javnosti, Miloš Medenica neuhvatljiv iako je policiji sve vreme bio pred nosem
MINISTAR unutrašnjih poslova Crne Gore Danilo Šaranović saopštio je danas da je odbegli osuđenik Miloš Medenica boravio na lokalitetima koji su policiji i tužilaštvu poznati, kao i koja su mu lica pomagala dana 27. i 28. januara, od kada je on nedostupan državnim organima.
29. 04. 2026. u 12:18
Govorio sam da ga dovedu u bolnicu: Optuženi doktor Kujačić o preminulom pacijentu
DOKTOR hirurg Zoran Kujačić, optužen za nesavesno postupanje, jer mu je pacijent Nikola Bakić (39) preminuo krajem 2022. godine nekoliko dana posle laserske operacije hemeroida na privatnoj klinici, nastavio je juče iznošenje odbrane u Višem sudu u Beogradu, koju je započeo na prethodnom pretresu u martu.
29. 04. 2026. u 12:18
Teška saobraćajna nesreća kod Loznice: Automobil u poptunosti smrskan, jedna osoba poginula
TOKOM noći u mestu Tekeriš kod Loznice dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj je, prema dosadašnjim informacijama, život izgubio M. B. iz obližnjeg sela.
29. 04. 2026. u 10:17
Novi detalji jezivog ubistva na Novom Beogradu: Usmrtio starca sa čekićem, pa krvav upao u kinesku prodavnicu i opljačkao je (Video)
PRIPADNICI UKP-a i Odeljenja za suzbijanje krvnih delata identifikovali su i uhapsili L. Č. (22) svega nekoliko sati nakon svirepog ubistva u Ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu!
29. 04. 2026. u 08:35
Komentari (0)