POLICIJA BRZO RAZREŠILA SLUČAJ: Uhapšen administrator skandalozne Telegram grupe - Evo za šta je osumnjičen mladić iz Niša!

PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, uhapsili su N. S. (1996) iz Niša, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prikazivanje, pribavljanje i posedovanje pornografskog materijala i iskorišćavanje maloletnog lica za pornografiju.

ПОЛИЦИЈА БРЗО РАЗРЕШИЛА СЛУЧАЈ: Ухапшен администратор скандалозне Телеграм групе - Ево за шта је осумњичен младић из Ниша!

Ilustracija / Foto Depositphotos

Sumnja se da je on, kao administrator grupa na aplikaciji Telegram, činio dostupnim javnosti fotografije i video snimke pornografske sadržine nastale iskorišćavanjem maloletnog lica.

Po naredbi ministra unutrašnjih poslova Aleksandra Vulina i direktora policije Vladimira Rebića pripadnici Odeljenja za visokotehnološki kriminal odmah su pokrenuli istragu u cilju otkrivanja krivičnog dela i rasvetljavanja činjenica i okolnosti vezanih za fotografije i video materijal koji se pojavio na grupama na aplikaciji Telegram.

Osumnjičenom će biti određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden Posebnom tužilaštvu za visokotehnološki kriminal.

Policijski službenici nastavljaju rad na ovom slučaju.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

SPAVAO BIH S NJOM I OŽENIO JE! Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

"SPAVAO BIH S NjOM I OŽENIO JE!" Skandal premijera Australije sa Kajli Minog - oženio se pre 6 meseci, a sad se izvinjava

AUSTRALIJSKI premijer Entoni Albaneze uputio je nedvosmisleno izvinjenje zbog komentara o pop zvezdi Kajli Minog koje je prošle nedelje izneo tokom gostovanja u jednom podkastu. Njegove izjave izazvale su talas osuda, a kritičari su ih nazvali „potpuno neprimerenim” i poručili da „omalovažavaju funkciju premijera”, piše Bi-Bi-Si.

06. 07. 2026. u 18:21 >> 18:21

Komentari (1)

GODINAMA TAJILA ISTINU O POREKLU: Zlata Petrović priznala - Krila sam od sina da smo Romi, to mu je predstavljalo veliki problem