PRONAĐENO TELO NA PROKOPU: Najverovatnije se radi o samoubistvu

MUŠKARAC (45) ubio se na Železničkoj stanici Prokop, tako što je skočio na šine.

ПРОНАЂЕНО ТЕЛО НА ПРОКОПУ: Највероватније се ради о самоубиству

Foto: Depozit

Prema nezvaničnim informacijama, telo muškarca pronađeno je jutros na železničkoj stanici, a nije bilo tragova nasilne smrti, te se najverovatnije radi o samoubistvu.

Telo je prevezeno u Institut za sudsku medicinu.

On je, navodno, u trenutku samoubistva bio sa majkom.

(Telegraf.rs)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Komentari (0)

VANREDNO: Vučić se obratio  naciji