IZVADIO AUTOMAT I UPERIO GA U LJUDE: Haos u kruševačkoj kladionici, policija uhapsila mladića - oduzeli mu i glok (FOTO)
PRIPADNICI MUP uhapsili su danas popodne A.M. (32) iz Kruševca koji je zatečen da drži automatsku pušku uperenu u sedam muškaraca u podrumu jedne kladionice u centru grada.
Foto: MUP
Policija je od osumnjičenog, koji je zaposlen u ovoj kladionici, oduzela pušku sa tri okvira.
Takođe, u kladionici je pronađen i pištolj "glok" za koji se sumnja da je u vlasništvu dvadesetčetvorogodišnjeg muškarca.
Kako je precizirano u policiji, ovom prilikom niko nije povređen.
Preporučujemo
ZLOUPOTREBA SLUŽBENOG POLOŽAJA: Uhapšene Nišlije - oštetili budžet države kao zaposleni na carini
22. 03. 2021. u 15:45 >> 15:49
“PREKUCAVAO” BROJEVE ŠASIJA: Muškrac iz Rume uhapšen zbog krađe vozila
22. 03. 2021. u 15:35
IRAN LANSIRAO RAKETE SA BOJEVOM GLAVOM OD JEDNE TONE: Tvrde da su pogodili aerodrom u srcu Tel Aviva (VIDEO)
IRANSKI Korpus islamske revolucionarne garde tvrdi da je jutros lansirao balističke rakete sa eksplozivnim bojevim glavama od jedne tone na aerodrom Ben Gurion u Tel Avivu.
05. 03. 2026. u 13:12
RUTEU STIGLA OŠTRA PORUKA ČLANICE NATO: Ko kaže da većina podržava udare na Iran?
ŠPANSKA ministarka odbrane Margarita Robles oštro je danas odbacila tvrdnju generalnog sekretara NATO-a Marka Rutea da postoji "široka podrška" članica saveza ratu koji američki predsednik Donald Tramp vodi protiv Irana.
05. 03. 2026. u 12:54
PLANETA U STRAHU: Spisak 11 najsigurnijih zemalja u slučaju Trećeg svetskog rata
NAKON što su američko-izraelski napadi na Iran doveli do odmazde širom Bliskog istoka, rastu strahovi od eskalacije koja bi mogla da preraste u treći svetski rat. Tu su još i aktualni rat između Ukrajine i Rusije, sukobi u pojasu Gaze, kao i stalna pretnja kineske invazije na Tajvan.
03. 03. 2026. u 20:21
Komentari (0)