OSUĐEN OTAC MONSTRUM IZ BANATSKOG NOVOG SELA: Obljubio i podvodio ćerku, dobio dvadeset godina robije

Ј.Д.Љ.

02. 04. 2021. u 15:35

APELACIONI sud u Beogradu odbio je žalbu odbrane i potvrdio prvostepenu presudu Višeg suda u Pančevu kojom je Vlajko Jović iz Banatskog Novog Sela (44) pravosnažno osuđen na 20 godina zatvora zbog obljube maloletne ćerke, koju je vrbovao i za prostituisanje.

ОСУЂЕН ОТАЦ МОНСТРУМ ИЗ БАНАТСКОГ НОВОГ СЕЛА: Обљубио и подводио ћерку, добио двадесет година робије

Vlajko Jović

Jović je osuđen jer je od marta do aprila 2020. godine u Banatskom Novom Selu, u svojoj kući, u dva navrata obljubio maloletnu ćerku. Tokom jedne od obljuba tražio je od nje da drži uključenu kameru na mobilnom telefonu, na koji način je napravljen snimak seksualnog čina.

Takođe, on je od početka 2019. do aprila 2020., zloupotrebom poverenja i odnosa zavisnosti, kao i teških prilika, maloletnu ćerku terao da se prostituiše sa migrantima i na taj način zarađuje novac.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ORBAN OTKRIO ŠOK DETALJE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

ORBAN OTKRIO ŠOK DETALjE: Odbio sam poziv Klintona da uđem u rat sa Srbijom 1999. godine

MAĐARSKI premijer Viktor Orban izjavio je da je 1999. godine, tokom svog prvog premijerskog mandata, dok su trajali sukobi u AP Kosovu i Metohiji i NATO agresija, dobio poziv od tadašnjeg američkog predsednika Bila Klintona da Mađarska otvori drugi front i napadne Srbiju ili "bar da puca iz Mađarske preko Vojvodine sve do Beograda", ali da je odbio takav poziv, preneo je danas Telex.

09. 02. 2026. u 11:13

Komentari (0)

MERKUR IM STVARA IZVANREDNE PRILIKE: Talas snažne energije donosi obilje i sreću za ova četiri horoskopska znaka