STEFAN POPOVIĆ: Vatru u sebi ne želim da ugasim, a srećan sam što sam kod kuće na dva kontinenta
06. 11. 2023. u 08:05
POPULARNO TV lice i voditelj emisije "Jedan dobar dan" Stefan Popović rođen je i odrastao na kontinentu koji je najdalji od Srbije, ali zemlju porekla svojih predaka ponosno nosi u srcu. Ovaj televizijski novinar srca publike osvojio je prirodnošću i neposrednošću, šarmom i harizmom, ali i predanim radom. Naša publika upoznala ga je kao jednog od voditelja "Beovizije" 2020. godine, ali i kao "najluđeg" navijača i fana Novaka Đokovića. U popularnom filmu Darka Bajića "Bićemo prvaci sveta" i u drugoj sezoni serije "Žigosani u reketu", igrao je košarkaša. Gledali smo ga i u ulozi voditelja "Lude noći" i u emisiji "Olimpijsko popodne".
Povezane vesti
IVAN TEŠANOVIĆ ZA "TV NOVOSTI": Radoznalost je napravila dobrog novinara, a za 25 godina okrenuo sam ceo krug oko kamere (FOTO)
VODITELj emisije „Galileo“ Ivan Tešanović, već decenijama ostaje dosledan jednoj ideji, da televizija može da obrazuje, inspiriše i vrati veru u prave vrednosti, a da radoznalost nije samo novinarski alat, već način života.
03. 04. 2026. u 07:00
SARA PAREŽANIN I MIHAJLO PAVIĆ ZA "TV NOVOSTI": Vreme i poverenje danas su najskuplje kategorije, a najvrednije je ono što se ne kupuje novcem
SVAKOG jutra, tačno u 7 časova, gledaoci TV Newsmax Balkans bude se uz prepoznatljivi ritam jutarnjeg programa „Otvori oči“, koji je postao neizostavni deo jutarnje rutine širom regiona.
27. 03. 2026. u 12:05
KORAČAM SIGURNO I BEZ ŽURBE: Veliki nastup Ilde Šaulić nosi duboku ličnu simboliku i sećanje na legendarnog oca Šabana (FOTO)
UZ EMOCIJU, tradiciju i savremeni zvuk, folk zvezda Ilda Šaulić korača ka jednom od najznačajnijih trenutaka svoje karijere.
25. 03. 2026. u 16:10
SPOJ NOVOG I STAROG: Boris Novković o četiri decenije rada, svom ocu i muzičkom žanru koji će se čuti na koncertu (FOTO)
VELIKI jubilej, četiri decenije muzike, emocija i bezvremenskih hitova, pop zvezda Boris Novković obeležiće 23. aprila u Plavoj dvorani Sava centra, velikim koncertom.
23. 03. 2026. u 18:20
NAŠA PORUKA LJUBAVI BIĆE NA SRPSKOM JEZIKU: Luka Aranđelović, frontmen grupe "Lavina" o "Pesmi Evrovizije" i očekivanjima (FOTO)
DOK se Evropa polako zagreva za najveći muzički spektakl godine, srpski predstavnici ulaze u završnu fazu priprema sa jasnom idejom, da ostanu svoji.
23. 03. 2026. u 12:05
Najnovije iz rubrike
SVE O KUBANSKOJ MEDICINI u serijalu "Zdrava nacija" na televiziji Balkan Trip
Premijera u petak, u 20.00 časova, repriza u subotu u 8.00 časova na televiziji Balkan Trip.
07. 04. 2026. u 17:06
NAKIT ZA ŽENE ZMAJEVE: Nova kolekcija primenjene umetnosti Marija Miloradović -Zei u Galeriji "Singidunum"
DREVNE priče i legende o zmajevima, njihovoj snazi i moći, od stare kineske civilizacije, preko onih iz srednjevekovne Srbije, u kojima se ovo fantastično biće posmatra i kao četvoronožna nemam sa krljuštima koja bljuje vatru i otima princeze, i kao savršeni spoj ptice i zmije, neba i zemlje, dobra i zla, inspiracija su umetnicima, poput Marije Miloradović -Zei, koja će u sredu, 8. aprila, u galeriji "Singidunum" otvoriti izložbu "Drakaris".
07. 04. 2026. u 16:40
OTPORNOST DIVLJEG ORAHA: Projekat Ivane Papić u KCB-u kao metafora prilagodljivosti
MULTIMEDIJALNA umetnica Ivana Papić u galeriji "Podrum" KBC-a, od 9. aprila, do 31. maja, predstavlja mbijentalnu instalaciju "U potrazi za Ljudorahom", u čijem središtu je divlji orah, pajasen ili kiselo drvo, biljka poreklom iz Azije, koja je u Evropu uvezena u 18. veku kao ukrasna vrsta.
07. 04. 2026. u 16:24
ANSAMBL „KAMERNA REZONANCA“ U MATICI SRPSKOJ: Omaž kompozitoru Svetozaru Saši Kovačeviću
U Svečanoj sali Matice srpske ( ulica Matice srpske broj 1), u sredu, 8. aprila u 19:30 časova, biće održan koncert „Omaž kompozitoru Svetozaru Saši Kovačević ( 1950.- 2022.)“, ansambla „Kamerna rezonanca“.
07. 04. 2026. u 13:36
CRTEŽI IZ "MALE CRNE MUZIKE": Izložba ilustracija Vldana Jeremića iz knjige Dragana Đorđevića u UK "Parobrod"
NIŠTA se u hiphopu toliko ne ceni kao snaga prevare i samoobmane. Hip-hop je, više od svega, kultura preuveličavanja. Na sve to, hip-hop je sav sazdan od istorije, od sedimentacije neprebrojivih kolektivnih i privatnih istorija, nekih istinitih, a nekih i dobrano prekrojenih.
07. 04. 2026. u 11:18
Komentari (0)