SNIMANJE 2. SEZONE SERIJE U AVGUSTU: Premijera filma "Južni vetar 2 - ubrzanje" stiže na jesen
PRVI trejler za film "Južni vetar 2 - Ubrzanje", posle višemesečnog iščekivanja, konačno je pred publikom.
Miodrag Radonjić i Miloš Biković / Foto N. Miščević
Autorska ekipa, predvođena rediteljem i scenaristom Milošem Avramovićem, rešila je da publici predstavi šta ih novo čeka u nastavku blokbastera koji je, pre tri godine oborio sve rekorde gledanosti.
- Još ne znamo gde će biti održana premijera filma, jer čekamo rezultate sa nekih svetskih festivala na kojima smo konkurisali u međuvremenu. Film će sigurno biti predstavljen i na Filmskim susretima u Nišu, jer nam je tamo, što se tiče prošlog filma, da kažem žargonski, bila talija. Tamo su provod i društvo i ceo doživljaj sa punom tvrđavom, a to se ne propušta - otkriva reditelj Miloš Avramović, za "Novosti", i dodaje:
- Snimili smo već četiri epizode i za drugu sezonu serije "Južni vetar", a ostale počinjemo da snimamo u Beogradu, između 1. i 15. avgusta.
Film je sniman na lokacijama u istočnoj Srbiji, kao i na vrlo nepristupačnim terenima na granici sa Bugarskom. Snimanje je završeno tokom prošle godine, a premijera se očekuje na jesen. Videćemo do sada neviđene scene, ali i naznaku zapleta koji će publiku držati u neizvesnosti do poslednjeg kadra!
Pored već dobro poznate glumačke ekipe, predvođene Milošem Bikovićem, Miodragom Radonjićem, Jovanom Stojiljković, Predragom Mikijem Manojlovićem i Aleksandrom Berčekom, u "Ubrzanju" nas čeka i povratak Luke Grbića, koji tumači lik Nenada, brata Petra Maraša. U međunarodnoj postavci "Južnog vetra 2 - Ubrzanje" će takođe se takođe naći i bugarski glumci Marijan Valev i Zahari Baharov.
Anastazija Everal / Foto IMDb
DEVOJKA NENADA MARAŠA
Anastazija Everal, mlada britanska zvezda, poreklom Ruskinja, u filmu "Južni vetar 2 - Ubrzanje" igra devojku Nenada Maraša. Kada je imala četiri godine, sa roditeljima se iz Rusije preselila u London, gde je završila školovanje u Dramskom centru.
Preporučujemo
"VI STE ČOVEK U OČAJNOM POLOŽAJU" Orban uputio brutalnu poruku Zelenskom: Svako će dobiti ono što zaslužuje
MAĐARSKI premijer Viktor Orban uputio je poruku ukrajinskom predsedniku Vladimiru Zelenskom na društvenoj mreži Iks u kojoj navodi da mu se čini da "nećemo moći da dođemo do razumevanja".
22. 01. 2026. u 17:27
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)