FILHARMONIJA PONOVO ORGANIZUJE KONCERTE ZA BEBE: Od 8. do 10. septembra za najmlađe pripremljen poseban program
DUGO očekivana vest koja će obradovati mnoge roditelje su novi koncerti za bebe u Beogradskoj filharmoniji, od 8. do 10. septembra, od 11 i 12.30 časova. Bebe od nula do dve godine uživaće u posebnom programu koji zajedno sa orkestrom izvodi klavirski duo "VooDoo" pod upravom dirigenta Ivana Markovića.

Foto CEBEF
Sala Beogradske filharmonije će ponovo biti pretvorena u muzičku igraonicu gde će bebe moći slobodno da se zabavljaju, ovoga puta uz zvuke "Karnevala životinja" Kamij Sen Sansa. U jednom od najpopularnijih dela dečje muzičke literature najmlađi će moći da čuju kako se kroz melodije i instrumente predstavljaju labud, kukavica, kengur, slon, kokoške, petlovi i mnogi drugi pripadnici životinjskog sveta.
U skladu sa epidemijskom situacijom i svim merama za zaštitu zdravlja koje sprovodi Beogradska filharmonija, roditelji mogu da prisustvuju koncertima isključivo uz potvrdu o potpunoj vakcinaciji, ili potvrdu o preležanoj infekciji kovidom 19, ili potvrdu o negativnom PCR testu.

NOVINAR BI ZA OVU REČENICU U SVAKOJ DRŽAVI ZAVRŠIO U ZATVORU: Policiju i tužilaštvo koji rade svoj posao naziva “odmetnuti deo”
OVO što se naziva novinarom Nove S u jutarnjem programu izgovorio je rečenicu zbog koje bi u svakoj državi završio u zatvoru.
30. 06. 2025. u 07:38

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

"SLAGALICA" OVO NE PAMTI: Takmičar od besa polupao taster
KVIZ "Slagalica" retko ima nesvakidašnje situacije tokom emitovanja, ali se neobični trenuci dešavaju, kao i u svakom programu uživo.
29. 06. 2025. u 14:51
Komentari (0)