BENČINA SE OGLASIO POVODOM SKANDALA OKO "TOME": Glumac koji je igrao pevačevog doktora poslao jasnu poruku svim fanovima
FILM "Toma" našao se na meti hakera, pošto je tokom vikenda postavljen na više internet sajtova.

Film: Printskrin/Jutjub/TOMA film
Cela drama desila se istog dana kada je reditelj, scenarista i producent ovog ostvarenja Dragan Bjelogrlić slavio 58. rođendan. Pravovremenom akcijom najveći broj postavljenih videa odmah je uklonjen, a linkovi su oboreni, a jedan počinilac je i uhapšen.
Oglasio se povodom celog slučaja i glumac Petar Benčina, koji u filmu igra doktora Tome Zdravkovića.
- Sve je to normalno! Odlazak u bioskop je poseban osećaj i privilegija, tamo je film događaj. Znam da znate, samo nas sve podsećam na to - napisao je Benčina na svom Instagramu.
Film "Toma" prati lične uspone i padove jednog od najvećih pevača, boema i umetnika u nekadašnjoj Jugoslaviji, čiji su buran život raskošno dočarali glumci Milan Marić, Tamara Dragičević, Petar Benčina, Paulina Manov, Andrija Kuzmanović, Sanja Marković, Milena Radulović, Milan Kolak, kao i Mirjana Karanović i Slobodan Boda Ninković.
Za tri nedelje videlo ga je pola miliona ljudi, a proteklog vikenda 75.000.
BONUS VIDEO:
Najbolji su kadrovi iza scene - snimanje filma o Tomi Zdravkoviću
Preporučujemo

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)