U SUSRET FESTU: Revija filmova u Jugoslovenskoj kinoteci
REVIJA filmova "U susret Festu" biće održana u Jugoslovenskoj kinoteci od 10. februara do 7. marta. Revija U počinje filmovima "Krv moje krvi"Marka Belokija i "Beli bog" Kornela Mundruca.

FOTO: Promo
Biće prikazano ukupno 11 filmova od kojih su većina obeležili izdanja "Festa" u protekloj deceniji, među kojima se izdvajaju "Klimaks" Gaspara Noea, "Mlada i divna", Fransoa Ozona, "Na telu i duši" Ildiko Enjedi.
Među filmovima koji će se prikazivati, publika će moći da pogleda i film "Sibil" Žastin Trije, u kom jednu od glavnih uloga tumači nedavno tragično preminuli glumac Gaspar Ulije.

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)