FOTOGRAFIJE U MARINI NA DUNAVU: Do kraja oktobra izložba radova Beograđanina Zorana Pivalice, koji živi u Kanadi
FOTOGRAFIJE Zorana Pivalice (58) do kraja oktobra biće izložene u Kulturnom klubu Marina 4SE, na Dunavu, nedaleko od hotela "Jugoslavija".
Foto: Z. Pivalica
Reč je o Beograđaninu koji živi i radi u Kanadi, koji je tokom ovog leta i jeseni imao izložbe širom Srbije, a od utorka se predstavlja i publici rodnog grada.
Izložbu je naslovio sa "Srebro, zlato, i ostali dragulji".
Posebnu inspiraciju za Pivalicu predstavlja ulična fotografija, portreti, studijska fotografija i priroda.
Foto: Z. Pivalica
Njegove fotografije su u proteklih četvrt veka objavljivane u mnogim publikacijama i na veb-stranicama, a poslužile su i za mnoge prezentacije i video zapise, kao što je serija "Razglednice grada Beograda" iz 2005. godine.
BONUS VIDEO - MEĐUNARODNI FESTIVAL "KUSTENDORF KLASIK" NA MOKROJ GORI: Večeras nastup Borisa Berezovskog
Preporučujemo
RADOVI MARIJE SIBINOVIĆ U GALERIJI GRAFIČKOG KOLEKTIVA: Odrazi grada u staklu
25. 10. 2022. u 15:37
UMETNOST PRISTUPAČNA SVIMA: Jedinstvena izložba u Rektoratu novosadskog Univerziteta
25. 10. 2022. u 14:48
U PAVILjONU "CVIJETA ZUZORIĆ" NA MALOM KALEMEGDANU: Napuštanje teriorije umetnosti
21. 10. 2022. u 17:28
VUČIĆ RASTURIO MILANOVIĆA! Predsednik Srbije ga razmontirao u paramparčad
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da podržava odluku predsednika Hrvatske Zorana Milanovića da otkaže skup Brdo Brioni u maju jer mu, kako je istakao, tamo nije mesto, kao i da mu je mnogo važnije da ode i položi cvet u Jasenovcu.
30. 03. 2026. u 18:31 >> 18:44
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
VILIJAM MONTGOMERI: "Kad smo bombardovali Srbiju, nismo imali dozvolu za prelet preko Hrvatske - Tuđman nije znao! Podela KiM jedini izlaz"
NEDAVNO je obeležena 27. godišnjica od početka NATO agresije na Saveznu Republiku Jugoslaviju.
30. 03. 2026. u 20:11
Komentari (0)