MJUZIKL "PRIČA IZ SAJBER DVORIŠTA": Pozorište Patos spremilo predstavu o vršnjačkom virtuelnom nasilju
POZORIŠTE Patos priprema premijeru prvog mjuzikla u Smederevu: "Priča iz sajber dvorišta" prvi put će biti izvedena u nedelju, 9.aprila, a tema je vršnjačko virtuelno nasilje.

foto: Promo
Kako se najavljuje, pod sloganom "svaki stori je prolazan, ali neke priče se pamte zauvek," mladi izvođači ispričaće priču o devojčici Milici, njenom odrastanju i suočavanju sa vršnjačkim, posebno virtuelnim nasiljem.
Uz podršku Fondacije Jelene Šantić, izvođači su kroz radionice istraživali podatke o ovoj temi i na kraju snimili spot za originalnu pesmu "U prašumi svetske mreže", koji je najavio dalji rad na stvaranju celovečernjeg mjuzikla.
Po tekstu, režiji i koreografiji Sanje Krsmanović Tasić, igraju Jelena Ugrinić, Marko Đorđević, Kristijana Del Bjanko, Natalija Jovanović, Mila Živković, Matija Vukašinović i drugi.

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)