JUBILEJ PROJEKTA "BEOGRAD, GRAD U KOME STVARAM": U galeriji SKC-a izlaže 82 umetnika
DESETO, jubilarno izdanje izložbe "Beograd, grad u kome stvaram" će se prvi put održati u galeriji Studentskog kulturnog centra, a otvaranje je zakazano za četvrtak. 9. novembar, u 19 časova.
Foto promo
Prethodne postavke održavale su se u galeriji "Singidunum" i Domu vojske Srbije.
Autorka koncepta je Marina Mone, a stručni žiri je izabrao izlagače od do sada najvećeg broja prijavljenih autora, iz svih oblasti primenjenih i likovnih umetnosti. Pored doajena naše umetničke scene, biće prisutni i mladi autori, na postavci koju čini 247 radova odabranih 82 umetnika.
Preporučujemo
NOVOGODIŠNjA ČAROLIJA UZ CIRQUE DU SOLEIL: 20 odsto popusta na predstavu „OVO“
26. 12. 2025. u 12:45
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
HRVATI POSLALI JASNU PORUKU: "Država nam je na pogrešnom putu!"
VEĆINA građana Hrvatske smatra da zemlja ide u pogrešnom smeru, a najviše primedbi imaju na korupciju, inflaciju, niske plate, male penzije i siromaštvo, pokazalo je decembarsko istraživanje Krobarometra, objavljeno u Dnevniku hrvatske Nove TV.
26. 12. 2025. u 12:34
Komentari (0)