SUSRET SA SLOBODANKOM RAKIĆ ŠEFER: Povodom izložbe "U vinogradu Svetog Trifuna" u Galeriji Zavoda za proučavanje kulturnog razvitka
IZLOŽBU "U vinogradu Svetog Trifuna" u Galeriji Zavoda za proučavanje kulturnog razvitka (u ulici Rige od Fere broj 4), pratiće i specijalno stručno vođenje i razgovor sa umetnicom Slobodankom Rakić Šefer u sredu, 21. februara u 14 časova.

Foto promo
"U vinogradu Svetog Trifuna" prikazuje četrnaest slika, ulja na platnu koja slave vinovu lozu, grožđe i vino i organizovana je u susret pedesetogodišnjici rada slikarke i stotog rođendana vinove loze u dvorištu Zavoda. Izložba umetnice koja je učestvovala na oko 700 kolektivnih postavki i priredila 102 samostalne, biće otvorena do 27. februara.

TRAMP NAJAVIO VELIKU AKCIJU ZBOG RUSIJE: "Vreme je da se progone ljudi"
AMERIČKI predsednik Donald Tramp izjavio je danas da namerava da "progoni ljude" koji su, po njegovoj oceni, pokušali da se mešaju u predsedničke izbore 2016. godine tako što su tvrdili da je Rusija pokušala da utiče na rezultat.
22. 07. 2025. u 21:28

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

VELIKE DEVOJKE: Federerove ćerke više nisu male - lepe bliznakinje, vidite na koga liče (FOTO)
PORED njih dve, Rodžer Federer je otac dvojice dečaka - Lea i Lenija.
22. 07. 2025. u 17:19
Komentari (0)