KAKAV NAM BITEF TREBA: U susret novom 58. festivalskom izdanju održan razgovor prethodnih učesnika, umetnika i saradnika
U SUSRET 58. Bitefu održan je još jedan skup pod nazivom "Kakav nam Bitef treba?" U razgovoru, u kome su učestvovali umetnici, učesnici prethodnih izdanja festivala, saradnici i studenti, glavna tema bio je porast učešća mladih na festivalu.

foto A.Stanković
Prethodni raygovor na istu temu,kako se navodi, bio je od velikog značaja za kreiranje 57. Bitefa i celokupne festivalske atmosfere, pa tim Bitefa nastavlja da održava otvorenim dijalog sa stručnom javnošću.
U razgovoru su učestvovali Ana Najkić, Ana Pinter, Dimitrije Kokanov, Jasmina Nikolić, Jelena Knežević, Jefimija Sekulović, Jovana Marković, Ksenija Đurović, Luka Jovanov, Nikita Milivojević, Siniša Ilić, Tanja Šljivar, Tijana Grumić, Valentina Milićević i Veljko Golubović.

RULjA IZVUKLA BRITANCA IZ STANICE I ZAPALILA GA: Policija nije reagovala iz straha za sopstvenu bezbednost
BRITANSKI državljanin preminuo je od posledica teških opekotina nakon što ga je, prema navodima lokalnih medija, grupa ljudi izvukla iz policijske stanice i zapalila na ulici, javlja Skaj njuz.
22. 04. 2025. u 12:01

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

Halid Bešlić "težak" 13 miliona €, a živi od kirije - "uvalio" se u kredit
"SADA iznajmljujem sve i živim od kirije, tako je najbolje."
21. 04. 2025. u 18:56 >> 18:56
Komentari (0)