LIDIJA VUKIĆEVIĆ NAPUSTILA UDUS: Šta je ovo sa nama glumcima? Puna su nam usta demokratije, a sada se izdaju neka obavezujuća uputstva
GLUMICA Lidija Vukičević glumica saopštila je da istupa iz Udruženja dramskih umetnika Srbije.
FOTO: Ata images
- Poštovane kolege, Udruženje filmskih glumaca Srbije u sapoštenju za javnost od 17.12. daje gotovo obavezujuće uputstvo, kako da podržimo studentske zahteve. Odmah da se razumemo, studenti su mladost koja je sama po sebi buntovna i posebna, pa ih izuzimam iz naše filmske priče. Šta je ovo sa nama glumcima? Puna su nam usta demokratije, slobode mišljenja i izražavanja a sada se izdaju neka obavezujuća uputstva i podrazumeva na saglasnost. Za koga, za čije interese? Poštovane kolege poznato nam je da interes govori sve jezike i igra sve uloge pa čak i ulogu nezainteresovanog. Maske su skinute, stvari su jasne da ovo nisu interesi Srbije već tuđi. U takvim okolnostima ja ću uvek birati interes Srbije koju je predsednik Vučić uzdigao do neslućenih razmera. Moj interes je, dakle, kristalno jasan, a vaš će se pokazati u nedeljama pred nama. U takvim okolnostima istupam iz članstva ovog udruženja, okrenuta da se borim za Srbiju, njenu neutralnost i slobodu - objavila je Lidija Vukićević.
"TI SI KRETEN!" Žestoka svađa u studiju Hit tvita, Babić udario na Antonijevića
ŽESTOKA svađa izbila je večeras u studiju televizije "Pink" u emisiji Hit Tvit gde gostuju predsednica Narodne Skupštine Srbije Ana Brnabić, pravnik Milan Antonijević i biznismen Branko Babić.
16. 11. 2025. u 21:55
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
ZVUCI SEKSA U BRITANSKOM PARLAMENTU: Posle skandala - uhapšena dva muškarca
DVOJICA muškarca uhapšena su, pa puštena na slobodu uz kauciju, nakon što je mobilni telefon postavljen u Donjem domu britanskog parlamenta kako bi puštao "seksualne zvukove" tokom poslaničkih pitanja britanskom premijeru Kiru Starmeru.
16. 11. 2025. u 20:32
Komentari (5)