UMETNIČKE RADIONICE ZA NAJMLAĐE: Letnji kamp Dečjeg kulturnog centra nudi bogat program do 11.jula

Vukica STRUGAR

01. 07. 2025. u 14:15

DEČJI kulturni centar Beograd i ove godine organizuje tokom školskog raspusta raspusta letnji kamp za decu, s namerom da im pruži kvalitetno i kreativno provedeno vreme uz igru, druženje i sticanje novih znanja i veština.

УМЕТНИЧКЕ РАДИОНИЦЕ ЗА НАЈМЛАЂЕ: Летњи камп Дечјег културног центра нуди богат програм до 11.јула

foto promo

Kamp obuhvata raznovrsne radionice kroz koje će najmlađi imati priliku da razvijaju svoje talente i kreativnost u oblastima glume, stripa i karikature, crtanja i slikanja, grafike, vajanja, veza, muzike, poezije, pokreta, redizajna odeće, istorije umetnosti, ekologije, sporta i šaha.

U ateljeima i studijima Dečjeg kulturnog centra Beograd polaznici će moći da vide proces rada i da oprobaju svoja umeća u Ateljeu za likovnu i primenjenu umetnost, Baletskom studiju, Muzičkoj studiju, Velikoj i Maloj sceni i drugim umetničkim radionicama ovog centra. Radionice vode umetnici i umetnički pedagozi,a namenjene su deci uzrasta od šest do četrnaest godina, koji će se održati svakog radnog dana do 11. jula.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

SVETSKI DAN ŠTEDNJE ENERGIJE: Da živimo u skladu sa prirodom