Prve fotografije sa snimanja filma "Košare" u Beloj Palanci (FOTO)

Andrijana Nešić

17. 07. 2020. u 00:23 >> 00:28

PRVI kadrovi "Košara" napravljeni su u sredu u kasarnama Vojske Srbije u Leskovcu, da bi se juče nastavilo snimanje u Beloj Palanci.

Прве фотографије са снимања филма Кошаре у Белој Паланци (ФОТО)

Foto: Novosti

Kao što smo već pisali, uz stroge mere opreza, reditelj Balša Đogo je sa svojim saradnicima, posle dva odlaganja, započeo rad na filmu sa podnaslovom "Samo mrtvi su videli kraj rata" o mladim ljudima koji su učestvovali u jednoj od najtežih bitaka u novijoj srpskoj istoriji. Više o početku snimanja filma čitajte KLIKOM OVDE!

Snimanje se danas nastavilo u Beloj Palaci, a fotografije do kojih smo došli pogledajte u priloženoj galeriji:

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (4)

KRAJ OGRANIČENJA – Huawei Pura 80 nudi i moćne kamere i sve aplikacije na dohvat ruke