HRONIČAR NAŠIH SLABOSTI I SNAGE: Godinu dana od smrti Gordana Mihića
11. 08. 2020. u 19:00
NA DANAŠNjI dan, pre godinu dana, fizički je od nas otišao naš Gorde - veliki čovek Gordan Mihić.
Najnovije iz rubrike
"DO POTPUNOG UNIŠTENJA DELI JE SAMO JEDNA OLUJA": PIVARANa listi sedam najugroženijih "Evrope nostre" i Vajfertova pivara u Pančevu
NA listi 7 najugroženijih lokaliteta kulturnog nasleđa u Evropi za 2026. godinu, u okviru programa koji više od decenije realizuje "Evropa nostra" našla se i Vajfertova pivara u Pančevu.
04. 03. 2026. u 17:42
POSVETA BENDŽAMINU BRITNU: Beogradska filharmonija na Kolarcu pod dirigentskom palicom Hauarda Grifitsa
REPERTOAR koncerta Beogradske filharmonije, u petak,6. marta, na Kolarcu,imaće posebnu posvetu Bendžaminu Britnu.
04. 03. 2026. u 16:34
RUSIJA SE VRAĆA NA VENECIJANSKI BIJENALE: Posle četiri godine izostanka zbog rata u Ukrajini
POSLE četiri godine isključenja zbog rata u Ukrajini, ruski paviljon će ponovo, u maju 2026. godine, biti otvoren na Venecijanskom umetničkom bijenalu.
04. 03. 2026. u 14:38
BEOGRADSKI FESTIVAL IGRE OD 13. MARTA DO 8. APRILA: Predstave iz 11 zemalja na scenama u Beogradu, Novom Sadu i Subotici
POD sloganom „Budi igra koju želiš da vidiš“, 23. Beogradski festival igre (BFI) predstaviće publici ukupno 15 vrhunskih igračkih kompanija koje nam dolaze iz 11 zemalja, saopšteno je na konferenciji za novinare u Pokrajinskoj vladi povodom manifestacije koja će biti održana od 13. marta do 8. aprila u Beogradu, Novom Sadu i Subotici.
03. 03. 2026. u 15:22
EKSKLUZIVNO 8. MARTA: "Couture" - Novi film sa Anđelinom DŽoli u glavnoj ulozi, od 12. marta u svim bioskopima
Na Dan žana, 8. marta, u bioskopima će se eksluzivno prikazati film "Couture", rediteljke i scenaristkinje Alis Vinokur, sa Anđelinom Džoli u glavnoj ulozi, čija se priča odnosi na žensku snagu i time simbolično poklapa sa proslavom dana koji teži da naglasi jednakost prava polova.
03. 03. 2026. u 14:00
Komentari (0)