VOLITE OPERU: Arije Pučinija, Verdija i Sens Sansa na otvorenom
KONCERT najlepših operskih arija u organizaciji Human District-a, a u saradnji sa Operom Narodnog pozorišta iz Beograda i inicijativom KvART Belgrade Waterfront održaće se u subotu na KvARt Walk sceni u Karađorđevoj 48.
Foto: Tanjug
Sa početkom u 19:30 časova, na programu će se smenjivati arije i dueti iz opera Pučinija, Verdija, Čilea, Leonkavala, Sens Sansa, kao i dela Leonkavala, Lehara, Eduarda di Capua, Lobosa, Pjacole i drugih, u izvođenju solista, pijanista i članova orkestra Opere Narodnog pozorišta u Beogradu.
Preporučujemo
PREMINUO LEGENDARNI KRIS RIJA: Pevač čuvene pesme "Driving Home for Christmas"
22. 12. 2025. u 16:26
TRAMP DONEO ODLUKU: Povlači ambasadore i diplomate iz okruženja Srbije
ADMINISTRACIJA američkog predsednika Donalda Trampa povlači skoro 30 karijernih diplomata sa ambasadorskih i drugih visokih pozicija u diplomatskim predstavništvima SAD u svetu.
22. 12. 2025. u 10:32
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)